טיפול בהצפות ונזקי מים באילת

Treatment with flooding and water damageהצפות עלולות לגרום נזקי מים חמורים לכל סוגי הרהיטים בבית. בחברת אמריקן קרפט מתמחים בפתרונות ניקוי וטיפול בהצפות ומבטיחים לכם שקט נפשי. אנחנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים, סלונים, כורסאות, מזרנים, וילונות ואפילו דשא סינטטי. לאורך השנים ליווינו כמות אדירה של פרויקטים בתחום הניקיון ומאחורינו מספר עצום של לקוחות מרוצים. יש לנו את הכלים והידע הנדרשים לטובת טיפול בהצפות ונזקי מים באילת אך השירות מיועד גם לתושבי הסביבה וקיבוצי הערבה.

השירות הייחודי של טיפול בהצפות ונזקי מים באילת דרך חברת אמריקן קרפט מתאים למי שגר בבניין מגורים משותף, בית פרטי או בעלי משרדים וחנויות. אנחנו יודעים לטפל בכל סוגי ההצפות ולשאוב במהירות את המים כדי למנוע הצטברות של נזקים בלתי הפיכים.

מדריך לטיפול בהצפות

הגעתם לבית או למשרד וגיליתם הצפה? קודם כל סגרו את ברז המים הראשי. לאחר מכן צרו קשר עם נציגי אמריקן קרפט ותוכלו למנוע נזקים נוספים. במקביל, הזמינו אינסלטור שיזהה את מקור הבעיה ויטפל בה בצורה יסודית. הדבר החשוב הוא להוציא כמה שיותר ריפודים ושטיחים מהבית. במידת הצורך אפשר גם לפנות את הסלון או הכורסאות. אנחנו בחברת אמריקן קרפט זמינים עבורכם לכל שאלה ומציעים שירותי ניקוי במחירים הוגנים.

הצפה נגרמת בפתאומיות ובלי התרעה מוקדמת. יחד עם זאת, הצפות מתרחשות לעיתים קרובות בכל סוגי המבנים. צרו קשר עם נציגינו ונפתור עבורכם את הבעיה. נציגי אמריקן קרפט זמינים עבורכם מסביב לשעון עם פתרונות ניקוי ברמה הגבוהה ביותר בישראל. הזמנת השירות דרך החברה היא השקעה משתלמת לטווח ארוך כי היא מונעת עוגמת נפש רבה. בנוסף, אנחנו מספקים את השירות גם לבתי מלון גדולים ויוקרתיים ברחבי אילת.

 

נגישות