ניקוי דשא סינטטי באילת

periodic-brushingדשא סינטטי הוא פתרון מצוין לתושבי אילת והסביבה. הטמפרטורות באילת לא תמיד מאפשרות לדשא טבעי לצמוח, לכן יותר ויותר אנשים בוחרים לעצב את החצר או המרפסת עם פתרון אסתטי ועמיד. יחד עם זאת, חשוב לבצע ניקוי מקצועי של הדשא אחת לתקופה מסוימת. ניקוי דשא סינטטי באילת מאפשר לו לשמור על עמידות ומונע בלאי או שחיקה. בנוסף, דרך חברת אמריקן קרפט ניתן להזמין שירותי ניקוי ברמה גבוהה ובמחיר משתלם.

בחברת אמריקן קרפט משתמשים בציוד ייחודי כדי לבצע ניקוי דשא סינטטי באילת והסביבה. הציוד עומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות והוא מתאים לכל סוגי הדשא הסינטטי. אנחנו מאמינים בידע של נציגי החברה ולכן מאפשרים לכל לקוח להזמין הדגמה בחינם וללא התחייבות. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה או להשאיר פרטים באתר. אנחנו כבר נדאג לתאם מולכם מועד לניקוי דשא סינטטי ונענה על כל השאלות.

כך תשמרו על מראה מבריק של דשא סינטטי באילת

דשא סינטטי זקוק לתחזוקה וטיפוח כדי להימנע משחיקה מוקדמת. קל יותר לשמור על מראה הדשא אם מזמינים שירותי ניקוי מקצועיים אחת לתקופה מסוימת. במקביל, כדאי לטאטא את הדשא אחת לשבוע וכך להסיר את הלכלוך שנלכד בין הסיבים. מומלץ גם לשטוף את הדשא עם צינור מים לאחר אירוע רב משתתפים ולהשתמש רק בשואב אבק מיוחד או מטאטא דשא ייעודי.

לחברת אמריקן קרפט יש את כל הציוד הנדרש עבור ניקוי דשא סינטטי באילת. אתם כבר לא צריכים להתאמץ כדי לנקות את הדשא או למנוע ממנו לצבור לכלוך. רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגי החברה ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.

 

נגישות